Meet the team: THE STING Breda

Vandaag brachten we een bezoek aan de gezelligste stad van Brabant, Breda. We liepen hier een dag mee met THE STING Breda, zodat we konden ervaren hoe het is om bij THE STING te werken. Daarnaast voelden we de Assistant Shopmanagers Thom en Amy stevig aan de tand over het team in Breda. Zij vertelde ons waarom THE STING Breda het gezelligste team van Brabant heeft en hoe leuk het is om bij THE STING te werken. Ben je nieuwsgierig naar team Breda, lees dan snel verder!

Uit hoeveel personen bestaat jullie team?
Momenteel is ons team 28 man groot.

Hoe ziet jullie team er uit?
Abiel is onze Shopmanager. Wij zijn beiden Assistant Shopmanager en ondersteunen Abiel in het aansturen van het team, het analyseren van verkoopcijfers en we houden ons bezig met de uitstraling van onze eigen afdelingen. Aan onze zijdes hebben we beide twee Floormanagers, die op hun beurt weer zorgen dat het reilen en zeilen van hun afdeling goed verloopt.

Wat maakt nou juist jullie team zo leuk?
We hebben een hecht team met veel verschillende types, wat ons team heel divers maakt. Het voelt voor ons meer alsof we met onze vriendengroep aan het werk zijn, we gunnen elkaar alles en we helpen elkaar waar nodig is.
We hebben een jong team, dat erg leergierig is en van aanpakken weet. In THE STING Breda is er dan ook vaak een mogelijkheid om door te groeien naar een andere functie. Zo is laatst een stagiaire die klaar was met zijn stage bij ons blijven werken als weekendhulp.

the sting breda  

Hoe motiveren jullie jullie team en hoe motiveren ze elkaar?
We beginnen onze dag altijd met een dagstart. Dat is het moment waarop wij met ons team belangrijke punten kunnen bespreken voor die dag, maar vooral ook gezellig even kunnen bijkletsen onder het genot van een bakje koffie of thee. Daarna gaan we met zijn allen aan de slag. Voor ons is het heel belangrijk dat iedereen zoveel mogelijk informatie krijgt, ook van onze taken. Natuurlijk staan we ook open voor eigen initiatieven vanuit het team. Door te doen leer je en word je beter in wat je doet.
In de weekenden halen we vaak iets lekkers voor bij de dagstart, omdat we dan een drukke dag voor de boeg hebben. Een goed begin is het halve werk natuurlijk! Daarnaast houden we regelmatig een borrel na het werk, zo sluiten we op een leuke manier de zaterdag af.

Hebben jullie een team quote?
Wij niet, maar Abiel sluit de dagstart altijd af met: ‘’ Er rest mij niks anders dan jullie een mooie dag te wensen’’. 😉

Wat was voor jullie team een hoogtepunt?
Onze borrels zijn altijd een hoogtepunt, omdat je je collega’s dan op een andere manier leert kennen. Dan laten we een pizza bezorgen en openen we een fles wodka of wijn, en vervolgens eindigen we vaak met hele team in de stad.
Maar ons ultieme hoogtepunt was vorig jaar toen we onze jaartargets behaalde. Dat hebben we dan ook goed gevierd met een grote fles champagne.

Ik wil ook komen werken bij THE STING Breda, hebben jullie nog tips?
Wij vinden het belangrijk dat iemand spontaan is en een passie heeft voor mode.
Stuur een duidelijk CV met een leuke foto, geen duckface alsjeblieft. Wil je je goed willen voorbereiden of meer te weten komen over THE STING, neem dan even een kijkje op onze jobsite. Maar het allerbelangrijkste: wees je zelf!

Word jij enthousiast van het lezen van bovenstaande interview en zie jij jezelf werken bij THE STING Breda? Kijk dan snel op onze jobsite voor alle vacatures bij The Sting Breda.