Meet the team: THE STING Groningen

Meet team THE STING.  In deze rubriek zetten we een Sting team in de spotlights. Benieuwd hoe het is om bij THE STING te werken? Let’s meet team Groningen.

Uit hoeveel personen bestaat jullie team?
Momenteel bestaat ons team uit 26 personen.

 Hoe ziet jullie team eruit?
Ons team in Groningen valt te omschrijven als een eigenzinnige, gezellige en gedreven groep. Wij strijden elke dag samen om het best mogelijke resultaat te behalen. Oog voor fashion en de klant staan bij ons centraal en dat merk je direct wanneer je bij ons binnenstapt. Wij begroeten onze klanten altijd met een glimlach en proberen ze altijd een passend advies te geven.

Wat maakt jullie team zo leuk?
Gezelligheid is voor ons team belangrijk en hier geven we dan ook de ruimte voor in de vorm van bijvoorbeeld een borrel na werktijd. Op dit soort momenten leer je elkaar op een andere manier kennen en dit heeft weer een positief effect op de werkvloer.

Hoe motiveer je jouw team en hoe motiveren ze elkaar?
Groningen is een levendige drukke studenten stad. Wij noemen daarom Groningen ook wel: ‘’The city that never sleeps’’, haha. Het kan soms in de winkel best druk zijn, maar dan stropen we onze mouwen op en gaan we ervoor. We proberen ons team zoveel mogelijk op de hoogte te houden en we willen graag dat iedereen binnen dit team zijn eigen kwaliteiten ontdekt en zo zichzelf blijft ontwikkelen. Dit kan alleen door goed samen te werken en dat is ook de kracht van dit team. ‘’Eén team één taak’’, kan je zeggen.

Hebben jullie een team quote?
“Niet lullen maar poetsen!” Zoals we al eerder vertelden, is het soms hard werken in THE STING Groningen. Maar af en toen sluiten we een drukke zaterdag af met een gezellige borrel of Wesley koopt op een warme dag ijsjes voor het hele team, zodat we even kunnen afkoelen in onze pauze. Het zijn de kleine dingen die het werken bij THE STING leuk maken.

Ik wil ook werken bij team Groningen hebben jullie nog tips?
Flexibiliteit en betrokkenheid staan bij ons hoog in het vaandel. THE STING is een bedrijf wat nooit stilstaat en er is altijd veel werk te verrichten. In een filiaal als Groningen moet je weten van aanpakken en tegen een beetje stress kunnen, maar je krijgt er veel voor terug!

Ben jij enthousiast geworden na het lezen van deze blog en zie jij jezelf al werken in THE STING Groningen? Wij zijn altijd op zoek naar fashion minded friends, dus solliciteer snel hier !